Myšlienka našej značky sa prvotne zrodila v roku 2017 ako idea výroby krásnych lodičiek, ktoré bude možné nosiť na viacero spôsobov. 

Jeden ponurý večer v Bratislave. Obývačka. Dve SEGRI. Tlmené večerné svetlo. Na konferenčnom stolíku galóny prosecca. Jedna SEGRA myšlienku vysloví nahlas, druhej SEGRE to roky nedá spávať. Neustále sme sa k nápadu vyrábať vlastné luxusné lodičky vracali, a postupne sa z pôvodnej idey rozvinul nápad na založenie vlastnej módnej značky. Značky, ktorá bude kohéziou štýlu, vkusu a luxusu, a ktorá bude ekologicky udržateľná. Značky, ktorej hlavnou myšlienkou je mať menej vecí, avšak kvalitných a vzájomne kombinovateľných tak, aby mala každá z nás pocit, že má na sebe vždy niečo nové. Lebo priznajme si, drahé SEGRI, ten pocit milujeme. 

Tak ako nemôžu lodičky fungovať jedna bez druhej, tak ani my. Výborné súrodenecké vzťahy, naše rovnaké aj rozdielne vlastnosti a kvalifikácie nám umožnili spojiť sily. Dnes zhmotňujeme náš sen a ideme s kožou do sveta

Značka SEGRI identity je predovšetkým oslavou dobrých súrodeneckých vzťahov a priateliek, ktoré máme vo svojom živote. Veríme, že je šťastím mať v živote blízkeho človeka a to odzrkadľuje aj náš názov. Robíme si veci po svojom, s temperamentom a vášňou nám vlastnou. 

V SEGRI identity dbáme na udržateľnosť a ekologické použitie obalových materiálov. Pripínateľné brošne a iné komponenty sú dôkazom, že vám stačí jeden pár kvalitných lodičiek na všetky príležitosti. Práve vašou rukou sa lodičky premenia z jednoduchých na chic. 

SEGRINKY sú vyrábané ručne v Taliansku tými najlepšími majstrami a v súlade s dlhoročnou obuvníckou tradíciou. Používame kvalitné jemné talianske kože a krabice sú ekologické, vyrobené z certifikovaného papiera Forest Stewardship Council (FSC) bez použitia plastov. 

Pri navrhovaní SEGRINIEK si dávame záležať na samotnej stielke, podrážke, výkroji či výške opätku. V našej ponuke nájdete prevažne lodičky s 8 cm opätkom, ktoré väčšina žien považuje za sexy, no stále pohodlné. Klenba nohy sa tak nedostáva do extrémnych výšok. 

NICE TO WALK WITH YOU

SEGRI Kandalové